Zamieniamy ogrody na bezobsługowe, instalujemy automatykę w zarządzaniu i pielęgnacji ogrodów. Technologie ogrodowe

3d rendering. house with an environmental pond pool.

Zdalne sterowanie ogrodem

Dzięki nowym technologiom z Fox Media możesz kontrolować swój ogród z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy Ci smartfon z dostępem do sieci wi-fi lub bezprzewodowego internetu. System zdalnego sterowania ogrodem zintegrowany z instalacjami ogrodowymi umożliwi Ci łatwe zarządzanie oświetleniem i nawadnianiem ogrodu. Dzięki niemu nie tylko automatycznie włączysz i wyłączysz ogrodowe urządzenia, ale też z łatwością dostosujesz ich działanie do warunków. Na postawie aktualnej prognozy pogody i czujników pogodowych dobierzesz odpowiedni program podlewania. Pomożemy Ci w instalacji wszystkich sterowników i uruchomieniu systemu.

Inteligentne ogrody – automatyczne nawadnianie, oświetlanie, nawożenie

Z nami stworzysz inteligentny ogród na miarę swoich potrzeb. Zautomatyzowane systemy nawadniania, nawożenia, koszenia zapewnią Twoim roślinom optymalne warunki do rozwoju. Inteligentne czujniki deszczu, temperatury, nasłonecznienia, pH i wilgotności dopasują podlewanie, nawożenie i koszenie do potrzeb.

Wyposażymy Twój ogród w systemy automatycznego otwierania i zamykania bram oraz podgrzewania altan, garażów i podjazdów.

Z nami stworzysz niesamowite efekty świetlne w swoim ogrodzie. Nowoczesne technologie pozwolą Ci zaprogramować włączanie i wyłączanie oświetlenia, zmieniać jego barwę i intensywność.

Automatic irrigation system on the background of green grass.
landscape of modern building near pond at dusk

Inne nowoczesne technologie w Twoim ogrodzie

W naszej ofercie znajdziesz także inne nowoczesne technologie ogrodowe, które pomogą Ci pielęgnować i monitorować ogród oraz sprawią, że wypoczynek na świeżym powietrzu będzie znacznie przyjemniejszy. Chcesz zamontować ogrzewanie na tarasie lub w altanie? Szukasz robota koszącego do ogrodu? Marzysz o podświetlanej fontannie? Pomożemy Ci dobrać i uruchomić automatyczne systemy do Twojego ogrodu.

Nasze dane

Fox Media Sp. z o.o.
NIP: 9691634840
KRS: 0000761523
REGON: 381660988
Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł wpłacony w całości
https://www.fox-media.pl/wp-content/uploads/2022/02/flagi-1.jpg
https://www.fox-media.pl/wp-content/uploads/2022/02/flagi-2.jpg

Kontakt

ul. Jasnogórska 27 Częstochowa 42-202
573 162 573
biuro@fox-media.pl

Firma Fox Media zapewnia kompleksować prac z wielu sektorów prac ziemnych i budowlanych potrzebnych do stworzenia ogrodu.