Studnie Głębinowe

W ostatnich latach sytuacja pogodowa w Polsce jest mocno zróżnicowana, bardzo intensywne opady przeplatają się z długimi okresami suszy co przekłada się na bardzo duży niedobór wody. Sytuacja doprowadza do tego że wysychają studnie powierzchniowe lub stają się nie kompletnie nie wydaje. Nieustannie rosnące ceny wody przekładają się na znacznie wyższe rachunki. Sytuacja jest zauważalna począwszy od małego gospodarstwa domowego które zaopatruje się w wodę, po gospodarstwa rolne w których występuje niedobór wody spowodowane występowaniem suszy.

 

Idealnym rozwiązaniem, jest wykonanie odwiertu studni głębinowej, którą niweluje problem niedoboru wody. W zależności od zapotrzebowania, studnia wiercona ma bardzo dużą wydajność, która pozwala zaspokoić w pełni gospodarstwa domowe oraz rolnicze i sadownicze.

 

Bezwzględnymi zaletami wykorzystania studni głębinowej są niskie koszty eksploatacji i bardzo duża wydajność, co bezpośrednio przekłada się na rachunki w przypadku wody sieci wodociągowej. Nawadnianie za pomocą studni jest zdecydowanie szybsze, zdrowsze i tańsze niż w przypadku nawadniania sieciowego.

 

Jednorazowa inwestycja w studnie wierconą jest świetnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, rolników, sadowników, które daje poczucie bezpieczeństwa skutecznie rozwiązując problem braku opadów i suszy, oraz eliminuje bardzo wysokie koszty poboru wody z sieci wodociągowej.

 

Posiadamy zróżnicowany sprzęt do odwiertów studni głębinowych Sprzęt mniejszy, mobilny o małych gabarytach do odwiertów do 30-50m w miejscach trudno dostępnych oraz wewnątrz obiektów. Sprzęt większy – samojezdny na gąsienicach gumowych do odwiertów około 100m.

Oferujemy usługi typu wiercenia studni głębinowych dla klienta indywidualnego i firmowego, odwierty dla właścicieli domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, ogródków działkowych, domków letniskowych, rolnictwa, ogrodnictwa i innych.

Zarezerwuj termin na odwiert

Na wszystkie usługi wiercenia studni dokonujemy zawarcia umowy wraz z terminem realizacji i rezerwacji.

+48 573 162 573

  • Facebook Social Ikona

Napisz do nas na FB

© 2020 by Fox Media Sp. z o.o.